Bochten en kleur geven Eneco-kantoor karakter
Voor de renovatie van de hoofdzetel van Eneco in Mechelen verzorgde A Project de vloerbekleding, het behang, de schilderwerken en de gordijnen. Het ontwerp van het Nederlandse KuóStudio combineert gebogen lijnen met uiteenlopende kleuren en materialen. Vooral de nauwkeurige uitvoering van het bochtenpatroon in de vloeren vroeg om vakmanschap.
Het team plaatste ongeveer 3.000 m2 tapijttegels Desert en vinyl iD Square van Tarkett in zes kleuren. Na reiniging en egalisatie van de ondergrond met Bostik-producten werden de bochten uitgezet met een eigen systeem, op basis van exacte maten en gedetailleerde plannen.
Daarnaast bracht A Project ongeveer 1.000 m2 Tatami-behang van Casamance aan. De plaatsing zonder vast patroon benadrukt het natuurlijke effect van horizontale graslijnen. Vijftien accentkleuren in Trimetal Prestige Mat, van pastel tot het rood van het Eneco-logo, vullen het interieur aan. Gordijnen van BM Fabrics maken het geheel af. Ook de materiaalkeuze telde mee: het lastenboek vereiste tapijt met een ecobacking en behang dat in Europa werd geproduceerd.