Partnercontent

slimme verlichting met glaspanelen

Domotica, wat zoveel betekent als het automatiseren van een huis, komt steeds meer aan bod in onze woningen. Velbus is een bedrijf gespecialiseerd in domoticasystemen, waarbij je met één knop alles kunt regelen in je huis, van verwarming tot verlichting.

SIGNUM

velbus

Velbus stelde op Batibouw hun Signum IoT-Gateway voor, waarmee je je smart devices kan koppelen aan je domoticamaterialen. Later komen daar nog extra protocollen bij, waarmee sensoren van andere fabrikanten zoals Sonos of Somfy kunnen worden gebruikt om te interfacen met jouw installatie.

EDGELIT GLASSPANELS

edgelit

Edgelit Glasspanels zijn glaspanelen die ook dimbare en regelbare verlichting hebben rondom rond. De verlichting kan dienen als sfeerverlichting of accentverlichting en kan verschillende kleuren aannemen.

Verder zijn de panelen ook uitgerust met sensoren, waardoor ze als signalisatie kunnen worden gebruikt  Deze kunnen bijvoorbeeld gebruikt worden om indicatie te geven van bepaalde gebeurtenissen in of rondom de woning op basis van sensoren. Beweging op de oprit? Dan kan je dat zichtbaar maken door ze blauw te laten worden. Je kan deze panelen ook een bepaalde kleur laten aannemen wanneer je elektriciteitsverbruik de hoogte dreigt in te gaan.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium abonnee en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse nieuwsbrief met extra tips en exclusieve content
  • volledig toegang tot het digitaal archief
  • onbeperkt toegang tot 3.000 bouwinstructies
  • onbeperkt toegang tot 1.400 instructievideo's
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
company corner

VELBUS

LEGEN HEIRWEG 33, GAVERE 9890
DomoticaElektrische installatiesSchakelmateriaalEnergiebesparingGroothandel elektrisch installatiemateriaalVerlichtingWerfinrichting

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden