Rolluiken worden geplaatst in de ruwbouwfase van een woning, maar er zijn ook oplossingen die je achteraf zelf kan plaatsen. Wil je zelf aan de slag? Lees dan verder in dit online magazine.
Je kan rolluiken plaatsen voor verschillende redenen: voor je privacy, om inbrekers buiten te houden, of om alles binnen perfect donker te maken. Ook als je huis niet voorzien is op rolluiken, kan je deze achteraf nog plaatsen. In dit artikel lees je hoe je aan de slag gaat.
Het is zomer en daarom stappen we in de nieuwe Dobbit de deur uit. We gaan rond onze woning aan de slag zodat we met het mooie weer in aantocht optimaal kunnen genieten onze terras, tuin en oprit.
Rammelt er iets aan je auto, dan ga je uiteraard het best naar de garage. Je kan sommige zaken echter zelf doen, zoals een basisinspectie onder de motorkap, een band verwisselen, of een ruitenwisser vervangen. We leggen alles nauwgezet uit in dit artikel.
Soms is de regenput te ver om er makkelijk de regenpijp van je tuinhuis op aan te sluiten. Het regenwater opvangen in een grote regenton is dan de oplossing. Maar waar let je op bij de aanschaf? En hoe haalbaar is het om zelf een ton te maken?
Een nette keuken begint bij een afwasbare spatwand. We plaatsen tegels en kiezen voor een verrassende combinatie van beton- en houtlook. Wil je zelf aan de slag? Bekijk dan hier hoe je te werk gaat.
STELLING VAN DE WEEK Veel mensen kiezen ervoor om een douche te plaatsen in plaats van een bad. Toch blijft een bad ook zijn nut hebben, als is het maar om te kunnen ontstressen. Welk bad zou jij graag zien in je volgende badkamer?
Dobbit maakt gebruik van cookies om uw gebruikservaring te optimaliseren en te personaliseren. Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met Het privacy- en cookiebeleid.
Registreer
Registreer en word gratis online abonnee
Door te registreren ontvangt u de newsletter. De newsletter kan u te allen tijde en zonder verdere formaliteiten opzeggen. Wij garanderen u dat uw e-mailadres en andere persoonlijke gegevens nooit aan derden worden doorgegeven en enkel gebruikt worden voor het versturen van de newsletter.