naar top
Menu
Logo Print

WINNAARS WEDSTRIJDEN DOBBIT TV

 

Dobbit Best Choice: Tools 27/03/17 - 15/06/17 :


Senne Verhoeven, Kalmthout

Zihno Gijselings, Halle

Franky Bauwens, Wondelgem

Steven Rosseel, Gistel

Tommy Andries, Schoten

Leo Nules, Hamont

Willy Blanckaert, Affligem

William Willems, Wontergem

Manu, Humblet, Etalle


Dobbit Best Choice: Ijzerwaren 27/03/17 - 15/06/17 :

Fons Van Sever, Erembodegem

Pieter Inion, Poperinge

Peter De Sutter, Kerksen

Bazrgar Hassan, Chaudfontaine

Er dient zich nog 1 persoon bekend te maken

Dobbit Best Choice: Installatie 27/03/17 - 15/06/17 :

Nico Mortier, Aalter

Chislaine Thiry, Ougree

Luc, Salomex, Passendale

Erik, Vandevenne, Mortsel

Bruno Lambert,Antwerpen

Jef Lenaerts, Poppel

Pascal De Ceuninck

Er dient zich nog 1 persoon bekend te maken

Dobbit Best Choice: Huishoud 27/03/17 - 15/06/17 :

Nico Delft, Waregem

Rozemarijn Le Clef, Essen

Er dient zich nog 1 persoon bekend te maken


Dobbit Best Choice: Tuin 27/03/17 - 15/06/17 :

Linda Brees, Wijnegem
Dirk Baele, Bakel

Adamiak Vincent, Dour

Anna Lentini, Ans

Louis Heymans, Brussel

Jo Verstraete, Tielt

Silvie Vereeckman, Wervik

Paricia Modanese, Flemale

Alain Desormeau, Frameries

De Cuyper, Kuure

Er dienen zich nog 9 personen bekend te maken


Dobbit Best Choice: Decoratie 27/03/17 - 15/06/17 :

Tony Ryckaert, Sint-Laureins

Koen Vandenberghe, Gentbrugge

Hendri D'Hondt, Lint

Candy Moens, Tildonk

Patrick Vanderborght, Bertem

Er dient zich nog 1 persoon bekend te maken


Vaderdagtip 2017:
22/05/17 tot 04/06/17:

Kevin Lerminiaux, Ogy

Jean-Luch Gryzon, Wervik

Romain Straet, Blegny

 

Wedstrijd Meguiar 2:
10/04/17 tot 16/04/17:

Dirk Niess, Damme

Cedric Theuninck, Alveringem

1 persoon dien zich nog bekend te maken

 

Wedstrijd Meguiar 1:
27/03/17 tot 02/04/17:

Pedro Heynman, Dadizele

Alexandre Braumann, Dison

Joachim Brusseel, Middelburg

 

Autosalon:
02/01/17 tot 08/01/17:

De winnaars werden persoonlijk gecontacteerd.

 

 

Eindejaarsspecial:
12/12/16 tot 25/12/2016:

Ladderlimb :
Johan Lierman, Holsbeek

Julien DUmont, Fayt-lez-Manage

Laser afstandmeter :
Luc Thomas, Mons-Saint-Guibert

Rebars :
Doreen Boschman, Hofstade

Monika De Taeye, Affligem

 

Deal van de week Bladblazers:
03/10/16 tot 16/10/2016

 

 Kevin Van Cleemput, Lokeren

Marie C. Van Uytvanck, Mussy La ville

Jozef Moerenhout, Deurne

Kris Lievens, SInt-Lievens-Houtem

Jacques Schockaert, Dendermonde

 

Deal van de week Gardena 7:
30/05/16 tot 05/06/2016

Christophe Gobert, Farciennes

 

Deal van de week Gardena 6:
23/05/16 tot 29/05/2016

Rudy Jochems, Hoogstraten

S. Flockman, Brecht

Jeroen D'hondt, Hooglede

Sofie Geerts, Ieper

Bruno Lambert, Antwerpen

 

Barbecues 2:
16/05/16 tot 22/05/2016

David Prignon, Rochefort

David Goossens, Bever

 

Deal van de week Gardena 5 :
16/05/16 tot 22/05/2016

Johnny De Pauw, Hamme

 
 

Honda Versatool:
09/05/16 tot 15/05/2016

 

 

Patrick Buekenhout, Wortelland

 

Deal van de week Gardena 4 :
09/05/16 tot 15/05/2016


Benjamin Ceyssens, Peer
 
Arnaud Janssens, Wanze
 
Ferdi Luts, Beringen
 
Stijn Stessens, Balen
 
Jasper Houbaken, Wetteren

 

Barbecues 1:
02/05/16 tot 08/05/2016

Eva Van Espen, Wichelen

Freddy Van Malderghem, Kalken

Deal van de week Gardena 3 :
02/05/16 tot 08/05/2016

Luc Laureyssens, Burcht
 
Liesje Verstraeten, Pulderbos
 
 

Honda Robotmaaier:
25/04/16 tot 01/05/2016

 

 

Roger Schraepen, Diepenbeek

Deal van de week Gardena 2 :
25/04/16 tot 01/05/2016

Jacky Ceulemans, Hulshout
 
Danny Lambrechts, Bonheiden
 
Ben Reynkens, Wommelgem
 
Driesmans Boudewijn, Linden
 
Luc Van Kerkhove, Lembeke
 
Didier Mallet, Tournai
 
Patrick Pieters, Eeklo
 
Vindent Adamiak, Dour
 
Daniel Derbeque, Gilles
 
Karl Lafaut, Oud Heverlee
 
Kristof Batsleer, Oostwinkel
 
(één persoon dient zich nog bekend te maken)

 

Deal van de week Gardena 1 :
18/04/16 tot 24/04/2016  

Truyers, Helchteren
 
Costa Gianfranco, Houthalen Helchteren

 

Deal van de week grasmaaiers:
04/04/16 tot 17/04/2016 

 

Ruben Geldof, Wetteren
 
Martine Lambrechts, Stokrooie
 
Geert Bruyneel; Kruishoutem
 
Mfarray Abdelziz, Mechelen
 
Tom Ceulemans, Morkhoven
 
Hubert Boissart, Ans
 
 

Deal van de week bladblazer-ruimers:
21/03/16 tot 03/04/2016

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

Lambilotte, Merelbeke
 
Bruyneel, Kruishoutem
 
De Taeye, Deinze
 
Vereycken, Herstelt
 
Eddie Vanden Broeck, Puurs

 

Deal van de week muurbeugels:
07/03/16 tot 13/03/2016

 

 

Thomas Kallstrom, Gent
 
Peggy Buyck, Kapellen
 
Anna Marra, Essen
 
Tom Roggen, Schakkebroek
 
Ben Vandenneucker, Roosdaal
 
Peter De Sutter, Kerksken
 
Ludo Haemhouts, Schoten
 
Eric De Cock, Tielt
 
Luc Roegiers, Eeklo
 
Georges Borgers, Heusden-Zolder
 
 



Deal van de week Bio-haard:
29/02/16 tot 06/03/2016

 

 

 Geert Dewulf, Ronse
 
 

Deal van de week Muurbeugels:
22/02/16 tot 28/02/2016

 

 Jeppe Vanhoenacker, Zwevegem
 
Omloop, Glabbeek
 
 

Deal van de week 3D pen: 15/02/16 tot 21/02/2016

 

 


Patrick Arnout, Hoboken
 
Jozef Das, Zelem
 
Andre Dewintere, Sint-Niklaas
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DVDW:druksproeier : 08/02/16 tot 14/02/2016

 

 


Geert De Clerck, Eeklo
 
Frederick De Smet, Horebeke
 
Wim Vermeiren, Dendermonde
 
Michiel Caenepeel, Pittem
 
Sven Kesteloot, Brugge
 
 

Lasermeters :
01/12/15 tot 31/01/2016

 

 

 Sigi Colemont, Hechtel-Eksel
 
Joeri Bauwens, Bassevelde
 
Stijn Eerdekens, Hasselt
 
 

Eindejaarsspecial 2015 :
21/12/15 tot 03/01/2016

 

 

 Kevin Willemse, Lommel
 
Hilde Bruyninckx, Tienen
 
Frank Verlinde, Deurne
 
Bert Wiczek, Herent
 
Sander Ram, Mechelen
 
Eddy Jaspers, Essen
 
Wily Van Gool, Gierle
 
 

Werfradio : 01/10/15 tot 01/12/2015

 

 Davy Emmers, Lommel
 
 

Lasermeters : van 21/09/15 tot 04/10/2015

 
Nico Van Tricht, Huizingen
 
Liesje Verstraeten, Pulderbos
 
Emmanuel Janssens, Ekeren
 
Dimitri Decoopman, Dadizele
 
Koen Courtens, Anzegem
 
Steven Coppens, Zottegem
 
Denis Catthoor, Rijkevorsel
 
Renaat Van Dyck, Zoersel
 
Jerry Sprangers, Zottegem
 

Robotmaaiers - wedstrijd 4 : van 20/07/15 tot 02/08/15

Steven Haverbeke, Geraardsbergen

Pascal Liessens, Haasdonk

Thomas Geert, Zonnebeke

Danny Geeroms, Idegem

Yves Vandezande, Tienen

 

Haspels - wedstrijd 2 : van 27/07/15 tot 02/08/15

(er dienen zich nog 2 winnaars bekend te maken)

Brian Vandamme, Dikkebus

Geert Bruyneel, Kruishoutem

Andy De Landsheer, Ronse

Willy Van Wassenhove, Oostakker

Wim Rutten, Laakdal

William Prijs, Tongeren

Lucien Simelyn, Lokeren

Mohammed Babak, Sint-Kruis

Domique Nelissen, Bilzen

Janko Van Damme, Galmaarden

Yves Nicolas, Wemmel

Daniel Bisschop, Zillebeke

Geert De Bleye, Ingelmunster

Marco Derwael, Hasselt

Adriaan Van Goethem, Meise

Stefan De Bock, Brugge

Lore Raets, Gingelom

Dirk Huybrechts, Kapellen

Danny Caenepeel, Pittem

Kristoff Huygen, Herentals

Dorine De Schacht, Middelkerke

Arseen Lybaert, Zelzate

Dominique Van Leuven, Beerse

Ronny Lemmens, Buggenhout

De Cauwer, Temse

Bea Jacobs, Harelbeke

Olivier Mortier, Roosdaal

Eva Van den Eynde, Grimbergen

 

Haspels - wedstrijd 1 : van 20/07/15 tot 26/07/15

(er dient zich nog 1 winnaar bekend te maken)

Bram Lariviere, Relegem

Younes Kerrami, Overijse

Bert Beuten, As

Jonathan Schuermans, Brugge

Jim Van der Steen, Mollem

Luc Beeten, Zoutleeuw

Frans Schockaert, Affligem

Bjorn Ricour, Eeklo

Jozef Cresens, Edegem

Raoul Vercauteren, Beveren Waas

Dirk Bellens, Brasschaat

Alex Cornil, Aartselaar

Eric Hens, Melsele

Sven Paenhuysen, Overwinden

Steven Dermaut, Wielsbeke

Thomas Oostvolges, Hoogstraten

Frederic Van Mol, Merelbeke

Luc Van Cauteren, Lokeren

Koen Lembrechts, Mortsel

Christof Van Vlaenderen, Oostakker

Greet Verheirstraeten, Asse

Raoul De Smet, Schellebelle

Noel Liekens, Westerlo

Mario De Coninck, Wetteren-massen


Tafelzagen - wedstrijd 2 : van 13/07/15 tot 19/07/15

Andy Van De Walle, Oedelem

Wim Leyssens, Brecht

Walter De Bondt, Rumst

Hilde Minne, Meulebeke

 

Robotmaaiers - wedstrijd 3 : van 06/07/15 tot 19/07/15

(er dient zich nog 1 winnaar bekend te maken)

Sophie Wellekens, Haacht

Tafelzagen - wedstrijd 1 : van 06/07/15 tot 12/07/15

Freddy Verfaillie, Tielt

Pascal Matthys, Oudenaarde

Patrick Vanderborght, Bertem

Willy Blanckaert, Affligem

 

Robotmaaiers - wedstrijd 2 : van 22/06/15 tot 05/07/15

(er dient zich nog 1 winnaar bekend te maken)

Kevin Pierre, Steenokkerzeel - Robomow RC304

 

Robotmaaiers - wedstrijd 1 : van 15/06/15 tot 21/06/15

Rene Willems, Meerhout - Wiper C30XH

Patrick Kuterna, Berendrecht - Ambrogio L30 Elite

 

Hogedruk - wedstrijd : van 08/06/15 tot 14/06/15

Bart Sesier, Gistel

Dean Denolf, Jabbeke

Walter Jean-Paul, Blankenberge

 

Vaderdagspecial : van 01/06/15 tot 14/06/15

(er dienen zich nog 2 winnaars bekend te maken)

Tine Turelinckx, Arendonk

Marian Drijkoningen, Wilrijk

Jan De Mets, Asse

Stijn Van Dyck, Oostmalle

Gautier - Peeters, Beveren-waas

Pascal Van Brabant, Brugge

Ronny Misiak, Genk

Peyer Simons, Zonhoven

Kathie Vom Berge, Merksplas

Gillian Vermote, Beernem

 

Hout beschermen wedstrijd : van 09/03/15 tot 22/03/15

Antislip

Ferdinand Patteet, Antwerpen

Lucienne Tollenaers, Lanaken

Walter Jean-Paul, Blankenberge

Eddy Haex, Meeuwen

Josiane Vandenbussche, Oostkamp

Francisca Payeras, Brasschaat

Jean Van Loock, Reet

Elie Levi, Strombeek

 

Tuin

Glenn Merchie, Zulte

Jo Rabau, Lubbeek

Abdel Bel, De Panne

Eddy Knaepkens, Herentals

Jean Vandendriessche, Dworp

Koen Goorman, De Pinte

Anne-Mie Geets, Turnhout

Trap (er dient zich nog 1 winnaar bekend te maken)

Michel Thollembeek, Boom

Viviana Jansen, Helchteren

Annie Christiaens, Sint-truiden

Paul Van Suetendael, Houthalen-Helchteren

Kris Van Son, Essen

Rikky Veys, Bellegem

Jan Nauwelaers, Schelle

Beits (er dient zich nog 1 winnaar bekend te maken)

Lilianne Philippaert, Sint-Gillis-Waas

Danny Ruelens, Boutersem

Davy Martens, Meer

Ann Bekaert, Adegem

Eddy Dierickx, Zedelgem

Lak

Jean-Marie Helsmoortel

Alain Van Goethem, Sint-Pieters-Leeuw

Tejo Soete, Nieuwerkerken

Omer Devroy, Tienen

Filter

Auguste Pé, Lembeek

Tim Isebaert, Ingooigme

Pascal De Rudder

Restol

Tanja Van den Broeck, Werchter

Jan Nauwelaers, Schelle

Clark Den Haese, Bottelare

Basin (er dient zich nog 1 winnaar bekend te maken)

Alex Cloosterin, Werchter

Sander Van Aken, Mechelen

 

Alleszuigers wedstrijd : van 19/01/15 tot 25/01/15

Bjorn De Vos, Bassevelde
 
Sven Arduwie, Turnhout
 
Sandra Willems, Kapellen
 
Henri Vaneylen, Leopoldsburg
 
 


Alleszuigers wedstrijd : van 12/01/15 tot 18/01/15

Henri D'hondt, Lint
 
Stefaan De Clerq, Asper - Gavere
 
Stefano Marceddu, Genk

Jeroen Spruyt, Onze-Lieve-Vrouw-Waver


Multitools Wedstrijd : van 22/12/14 tot 04/01/15

Karen Hugo, Roosdaal
 
Bart Verbruggen, Heverlee
 
Guenrikh Delegrange, Desselgem
 
André Goossens, Aalter
 
Luc De Backer, Erembodegem
 
Mario Elias, Sint-Laureins
 
Niko Hinssen, Assenede
 
Ben Comans, Lommel
 
Benny Zwakhoven, Maaseik
 
Kristof De Waegeneer, Aalst
 
Michael Vanhamme, Blaasveld
 
Luc Baekelandt, Brakel
 
Glenn Cox, Zoersel
 
Geert Compagnie, Herenthout
 
 

Eindejaarsspecial Wedstrijd : van 15/12/14 tot 28/12/14

Noel Liekens, Westerlo
 
Thijs De Ceuninck, Meulebeke
 
Glenn Isenborghs, Lint,
 
Jurgen De Koninck, Laakdal
 
Christiaan Isenborghs, Diest


Schaafmachines Wedstrijd : van 03/11/14 tot 16/11/14

Eric Van Droogenbroeck, Lokeren

Guy Casteleyn, Menen

Roger Geyskens, Laakdal

Dimitri Vanderwee, Koekelare

Stijn Dewitte, Bissegem

Caroline Libens, Beverlo

Kevin Coppens, Outer

Hans Bark, Poppel

Tackers Wedstrijd 2: van 20/10/14 tot 26/10/14

Melisa Degowie, Oosteekloo

Kathleen Habex, Hoeselt

Werner Kankowski, Maasmechelen

Lowie van Eyck, Geel

Ward Louckx, Mechelen

Bart Beernaert, Staden

Tom Van den bergh, Opwijk

Jochen Hamal, Neerpelt

Tackers Wedstrijd 1: van 06/10/14 tot 12/10/14

Steven Baute, Eeklo

Marc Wachters, Schelle

Benny Van de Bossche, Borchtlombeek

Rudy Goeman, Hofstade

Stefaan Reuse, Brugge

Alain Engelen, Nieuwenrode

Jackie Verlaak, Maaseik

Davy Vandamme, Houthulst